Kurban Bayramı ve Para Kazanma Teknikleri

Kurban Bayramı öncesi nasıl para kazanılır.

Bildiğiniz gibi çok fırsatcı bir milletiz para kazanma konusunda sineğin yağını hesap edenlerimiz var. Yağmur yağar şemsiye satarlar Kar yağar zincir satarlar. Eee Kurban bayramında ne yaparsak para kazanırız?

Cevap basit ; Google da ararsanız bulursunuz Bıçak bileme taş motoru diye fiyatı 250 tl civarında peki bununla ne yapacağız.

Değerli okuyucumuz bu bileme motorları elektrikle çalışıyor bunun için mahallenizde bulunan işlek bir marketin sahibine “günlük 30 tl vereyim elektrik paramı ve kapı önünde 1 metrekarelik alanı bana kirala ” derseniz marketlerin %80 i bunu kabul edecektir (tabiki bu işi kendi yapmıyorsa).

Kurban bayramından bir hafta önce bıçak bileme ve satışına başlayınız. Bıçakları hem bileyleyin hemde sıfır bıçak satışı yapın. Tahra bıçak toptan satan yerler var özellikle Sürmene firmalarını tercih etmenizde yarar var.

Kurban Bayramı Sonrası Para Kazanma Teknikleri.

Kurbanımızı kestik ve artık bu etleri kıyma makinalarında kıyma haline kuşbaşı haline getirmeye geldi. Yine aynı sistem ile market önündeki 1 metrekarelik alanımızda kurban etlerini kıyma haline yada kuşbaşı haline getirip kilo bazında paralar kazanabilirsiniz.

Lakin burada dikkat etmemiz gereken şey kesinlikle ve kesinlikle kimsenin hakkını kimseye vermeyin etleri birbirine karıştırmayın.

Sorusu olanlar yorum yazmayı unutmasınlar. Herkese iyi bayramlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir